Ana sayfa İlişkiler Kadınların Hoşlanma Belirtileri

Kadınların Hoşlanma Belirtileri

179
0

Bir kadın bir erkekten hoşlanıyorsa bunu çok açık şekilde belli eder. Erkekler gibi kendilerini gizleyemezler. Kadınların ne kadar zor olduğundan yakınan erkekler aslında ufak belirtilere dikkat ederseniz bir kadının sizden hoşlanıp hoşlanmadığını açık bir şekilde görebilirsiniz.

Bir kadın sana sürekli gülümsüyor ise ve seni anlamak için çaba gösteriyorsa tebrikler, hoşlandığın kadın da senden hoşlanıyor demektir. Özellikle bakışlarını sürekli sizin üzerinizde hissediyorsanız.

Çünkü kadınlar hoşlandıkları erkekleri daha iyi tanımak ve incelemek için sürekli size bakarlar. Hele ki onun gözleri senin üzerindeyken sen de ona baktığında hafif gülümseyip kafasını çeviremiyorsa o kadın kesinlikle senden hoşlanıyor demektir.

Kadınların davranış biçimleri sizden hoşlanıp hoşlanmadığını apaçık şekilde belirtir. Siz saçma sapan konular anlatsanız bile ilgi ile dinliyor ve hiç takip etmediği futbol takımı hakkında yarım saat nasıl gol kaçırdığını dinliyorsa o kadın sizden hoşlanıyor demektir.

Kadınlar erkeklerin kalbine giden yolun arkadaşlarıyla iyi geçinmek olduğunu bilir. Hiç tarzı olmadığı halde arkadaş ortamlarınızda arkadaşlarınızla sohbet ediyorsa, sizi daha iyi tanımak istediği içindir. Sizden hoşlanan bir kadın mutlaka siz konuşurken saçıyla oynayacaktır.

Ellerini nereye koyacağını bilemediği için saçları kurtarıcı pozisyondadır. Sürekli sizinle sohbet etmek istiyorsa ve aileniz hakkında sizden ipuçları almak istiyorsa kadın sizinle ciddi düşünüyor bile diyebiliriz.

Kadınlar iltifat edilmesinden hoşlandıkları kadar iltifat etmeye de bayılırlar. Bir kadın durduk yere size sizin ne kadar yakışıklı olduğunuzu, ne kadar iyi bir kalbiniz olduğunu, nasıl bir işi başarabildiğinizi sorup söylüyorsa o kadın sizden hoşlanıyor demektir.

Ortak ilgi alanları oluşturarak beraber bir şeyler yapmak için çaba sarf ediyorsa, gün içerisinde sizden haber almak için kısa mesajlar atıyorsa, bir işi kendi yapabildiği durumda sizden yardım istiyorsa sizinle vakit geçirmek içindir.

Kadınlar kendini güldüren erkekler kadar başkalarını güldürmeyi de severler. Size bir sessizlik anında komik espriler anlatıyorsa sizi gülerken görmek istediği içindir. Size yavaş yavaş kendini açıyorsa da o kadın sizden hoşlanıyor demektir.

Çünkü kadınlar yara almak istemedikleri için ve herkesi kendine yakın görmedikleri için arkadaşları haricinde kimseye kendilerini anlatmazlar.

Önceki makaleDemans (bunama) nedir?
Sonraki makaleAbiye modası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here